Leertherapie voor therapeuten
Ik ben leertherapeut voor:
- de Nederlandse Vereniging voor Psychotherapie (NVP)
- de Nederlandse Vereniging voor Relatie- en Gezinstherapie (NVRG)
Zowel beginnende therapeuten (in het kader van de BIG-opleiding) als gevorderde therapeuten kunnen zich bij mij aanmelden voor individuele leertherapie.
Leertherapie zie en hanteer ik als een psychotherapie waarbij het verbeteren van het emotionele en mentale functioneren, het begrijpen van patronen en interpersoonlijke stijl en het verminderen van de persoonlijke stress en belasting van de leer-cliënt centraal staan. Dit alles om niet alleen als mens, maar ook als therapeut beter te kunnen functioneren.
Ik hecht er waarde aan om samen tot een behandelovereenkomst te komen waarbij de wensen en verwachtingen van de leer-cliënt leidend zijn. Vanuit mijn achtergrond als systeemtherapeut zal ik altijd ruim aandacht geven aan de relationele context van de leer-cliënt.
Op leertherapie is, net als bij gewone therapie, de WBGO (Wet op Geneeskundig Behandel Overeenkomst) van toepassing en dus ook het beroepsgeheim.
De tarieven voor het volgen van leertherapie vindt u hier.
Adresgegevens:
De la Fosse Psychotherapie
Amsterdamseweg 50
6712 GJ Ede
Voor informatie over werkwijze, wachttijden en tarieven:
Ga naar Over de praktijk
Wilt u zich aanmelden of een vraag stellen?
Ga dan naar Contact